Roboty używane sprzedaż

Roboty KUKA

Roboty KUKA są innowacyjne, wydajne i niezawodne. Poprawiają wydajność pracy w gniazdach produkcyjnych w przemyśle. Dzięki dużej szybkości działania i wysokiej wydajności poprawiają efektywność. Ograniczają koszty, pomagając producentom pozostać konkurencyjnymi i nadążać za wymaganiami klientów.

Roboty FANUC

Roboty FANUC są jednymi z najczęściej używanych robotów na świecie. Duża ilość używanych robotów ma niską liczbę przepracowanych godzin, co daje im długą żywotność użytkową. FANUC produkuje różne typy robotów, które mogą być stosowane w wielu różnych miejscach. Spawanie, paletyzacja, obsługa maszyn i malowanie.

Roboty ABB

Używane roboty przemysłowe ABB mogą szybko i ekonomicznie zautomatyzować większość aplikacji zrobotyzowanych. Ich zakup jest efektywnym kosztowo sposobem na automatyzację przy użyciu robotów przemysłowych. Na sprzedaż dostępne są zarówno roboty o małej powierzchni roboczej, jak i masywne roboty o dużym zasięgu.

Inne roboty dostępne w ofercie

Zobacz również pozostałe pozycje w ofercie. Cele spawalniczne, roboty usługowe – humanoidy oraz roboty współpracujące do lekkich aplikacji.

Coboty roboty współpracujące

Cele zrobotyzowane

Roboty mobilne magazynowe

Roboty humanoidalne

Gwarancja udanego zakupu

Szukasz robota używanego i nie wiesz czy warto go kupić ? Zastanawiasz się w jakim stanie technicznym jest robot, którym się interesujesz ? Czytaj dalej

Roboty znajdujące się w naszej ofercie są gruntownie sprawdzane pod kątem stanu technicznego. Kupuj u sprawdzonego dostawcy.

Giełda robotów

Skontaktuj się z nami